1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
gligortodororov
Последна активност:
30 Декември 2011
Зачленет:
6 ноември 2010
Мислења:
0
Допаѓања:
0
Поени од трофеи:
0
Роденден:
9 Мај 1975 (Возраст: 44)

Сподели

gligortodororov

Intern, 44

gligortodororov последен пат беше виден (како):
30 Декември 2011