1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
gligorr
Последна активност:
18 oктомври 2019
Зачленет:
24 Јануари 2010
Мислења:
29
Допаѓања:
5
Поени од трофеи:
60

Сподели

gligorr

Intern

gligorr последен пат беше виден (како):
18 oктомври 2019