1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
gligor
Последна активност:
17 Септември 2019 во 14:56
Зачленет:
5 Март 2008
Мислења:
222
Допаѓања:
144
Поени од трофеи:
250

Следачи 1

Пол:
Машко

Сподели

gligor

Gaining Experience, Машко

gligor последен пат беше виден (како):
17 Септември 2019 во 14:56