1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
GLAVAGV
Последна активност:
15 Април 2015
Зачленет:
16 Март 2012
Мислења:
9
Допаѓања:
1
Поени од трофеи:
5
Пол:
Машко

Сподели

GLAVAGV

Intern, Машко

GLAVAGV последен пат беше виден (како):
15 Април 2015