1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
Гим010
Последна активност:
1 Јуни 2020 во 13:32
Зачленет:
25 Јуни 2016
Мислења:
0
Допаѓања:
0
Поени од трофеи:
0

Ги следи 1

Пол:
Машко
Роденден:
6 Јули 1993 (Возраст: 26)

Сподели

Гим010

Intern, Машко, 26

Гим010 последен пат беше виден (како):
1 Јуни 2020 во 13:32