1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
gigaskopje
Последна активност:
22 Април 2019
Зачленет:
7 oктомври 2014
Мислења:
0
Допаѓања:
0
Поени од трофеи:
0
Пол:
Машко
Роденден:
13 ноември 1976 (Возраст: 43)

Сподели

gigaskopje

Intern, Машко, 43

gigaskopje последен пат беше виден (како):
22 Април 2019