1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
GhostRider
Последна активност:
23 Август 2017
Зачленет:
9 oктомври 2016
Мислења:
0
Допаѓања:
0
Поени од трофеи:
0
Пол:
Машко
Роденден:
16 Септември 1997 (Возраст: 22)

Сподели

GhostRider

Intern, Машко, 22

waiting to get permission to post :| 18 ноември 2016

GhostRider последен пат беше виден (како):
23 Август 2017