1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Членови кои Ghost ги следи

 1. brasica

  On your way to fame
  Мислења:
  622
  Допаѓања:
  948
  Поени од трофеи:
  517
 2. DeJaVu

  On your way to fame, Машко, 39, од Скопје
  Мислења:
  566
  Допаѓања:
  687
  Поени од трофеи:
  270
 3. gokica

  Модератор
  Мислења:
  8,551
  Допаѓања:
  10,648
  Поени од трофеи:
  2,342
 4. gremlin

  Practice makes perfect, Машко, од Скопје
  Мислења:
  2,417
  Допаѓања:
  1,882
  Поени од трофеи:
  812
 5. psyside

  Rising Star
  Мислења:
  26,766
  Допаѓања:
  27,472
  Поени од трофеи:
  2,342