• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
Ghost
Реакции
16
Решенија
0

Пораки на профилот Нова активност Теми и мислења Неодамна напишани решенија За

 • Za iPhone 5kata, pisi mi pp koga ke definiras cena, samo imaj na znaenje deka zakluceni 5ki na t-mob novi, neotvoreni vo celofan odat po 450eur max.
  Значи брат еднаш тој ја форматираше сега јас... од кога веќе ги истадов 96 слик
  Ќе пасова сега она што ми го напиша преку порака покрај тоа што веќе е форматирана 2 пати??
 • Вчитување…
 • Вчитување…
 • Вчитување…
 • Вчитување…
На врв Дно