1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
ggrgovski
Последна активност:
20 Јануари 2017
Зачленет:
23 Јуни 2016
Мислења:
2
Допаѓања:
0
Поени од трофеи:
5

Ги следи 1

Пол:
Машко
Роденден:
4 Јануари 1991 (Возраст: 29)

Сподели

ggrgovski

Intern, Машко, 29

ggrgovski последен пат беше виден (како):
20 Јануари 2017