1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
gForce
Последна активност:
25 Август 2007
Зачленет:
28 Мај 2007
Мислења:
6
Допаѓања:
0
Поени од трофеи:
0
Роденден:
17 Јуни 1980 (Возраст: 39)

Сподели

gForce

Intern, 39

gForce последен пат беше виден (како):
25 Август 2007