1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
Gero
Последна активност:
15 Мај 2013
Зачленет:
4 Јуни 2009
Мислења:
20
Допаѓања:
0
Поени од трофеи:
5
Роденден:
4 Март 1987 (Возраст: 33)

Сподели