• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

georgiev17

Омилен цитат
I don't know half of you half as well as I should like, and I like less than half of you half as well as you deserve.
Музика
Pop, Rock, R'n'B
Програмски јазици
Pascal
На врв Дно