1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
genkisi
Последна активност:
6 Јуни 2011
Зачленет:
8 Март 2011
Мислења:
9
Допаѓања:
0
Поени од трофеи:
0

Сподели

genkisi

Intern

genkisi последен пат беше виден (како):
6 Јуни 2011