• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
G
Реакции
0
Решенија
0

Пораки на профилот Нова активност Теми и мислења Неодамна напишани решенија За

  • Zdravo.Sum te nasoll vo forum i sakam da te prasam dali si go programiral kodot za DAVID fiskallnite.moze da mi pomognes da mi kazes kako se poverzuva i kako se kreira .in fajlot.
  • Вчитување…
  • Вчитување…
  • Вчитување…
  • Вчитување…
На врв Дно