1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
GeNeRaToR
Последна активност:
7 Март 2016
Зачленет:
20 Јануари 2008
Мислења:
538
Допаѓања:
7
Поени од трофеи:
145

Ги следи 2

Сподели

GeNeRaToR

Intern

GeNeRaToR последен пат беше виден (како):
7 Март 2016