1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
gene1
Зачленет:
21 Јули 2015
Мислења:
22
Допаѓања:
15
Поени од трофеи:
10

Следачи 2

Пол:
Машко
Локација:
Скопје
Занимање:
косач на трева

Сподели