1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
gemidjy
Последна активност:
14 oктомври 2010
Зачленет:
14 Април 2007
Мислења:
50
Допаѓања:
0
Поени од трофеи:
0

Следачи 2

Сподели

gemidjy

Intern

gemidjy последен пат беше виден (како):
14 oктомври 2010