1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

geek22's Recent Activity

 1. geek22 започна нова тема:

  Samsung A70

  Prodavam skoro nov A70, kupen od neptun so garancija do 24.09.2021, bela boja, 6Gb ram, 128Gb storage, zalepeni screen protectors napred...

  Форум: Продавам

  15 Септември 2019 во 22:06