1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
Geek
Последна активност:
24 Август 2014
Зачленет:
4 ноември 2011
Мислења:
5
Допаѓања:
1
Поени од трофеи:
10
Пол:
Машко

Сподели

Geek

Intern, Машко

Geek последен пат беше виден (како):
24 Август 2014