• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Неодамнешна содржина од GBIK

 1. G

  Kupuvam Graficka karta za LT kako na slikata

  http://reklama5.mk/Details.aspx?ad=rMi69OcCKBg=&type=&new=&file=uxYFy7VMG7ObgS155d6dig==&q=mBoFQF96u/QcJFZhwTLyVFgP/sYqDiXhVUnoNCJAKnt55/RtLIaSUy5Xb5SEAr52/JMGQnbRCAw=&page=4
 2. G

  Zdravo! Pred nekoj den go kupiv istiot LT i kaj mene isto se desi so kamerata ,dali ja napravi...

  Zdravo! Pred nekoj den go kupiv istiot LT i kaj mene isto se desi so kamerata ,dali ja napravi kamerata kako sto treba i kako jas da ja napravam,tie drajveri sto ti gi pratija tie i jas gi instalirav i pak isto,Blagodaram cekam odgovor.pozzz.
На врв Дно