1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Членови кои Gaston ги следи

 1. bogoevski

  Unstoppable , Машко, од Hønsebybotn
  Мислења:
  1,663
  Допаѓања:
  2,680
  Поени од трофеи:
  1,627
 2. FLEGMA

  Epic, Машко
  Мислења:
  8,550
  Допаѓања:
  12,819
  Поени од трофеи:
  2,202