1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

gamon's Recent Activity

 1. gamon одговори на темата Препорака за лаптоп до 50к.

  ПООО, намали пијачки, веќе драстично е намален изборот, поал фабрики кина не работат, авиони не летаат 2 недели кон кина а бродовите се...

  16 Февруари 2020 во 19:51
 2. gamon одговори на темата Apple паметни телефони - генерална дискусија.

  ипхоне е најак секогаш лета

  16 Февруари 2020 во 17:46
 3. gamon одговори на темата Mikrotik Adapter.

  19в, 3,45 или 3,9 а земи и цепај го без проблеми, асус, тошиба, фџитсу и приклучок ист имаат. Смени го тој 12в би требало да има 5а за...

  13 Февруари 2020 во 18:39
 4. gamon одговори на темата Mikrotik Adapter.

  пробај со полнач за лаптоп 19 или 20 в, би требало да работи, внатре има пвм контролери ништо во уредот не работи на напон повисок од 5в

  13 Февруари 2020 во 18:32
 5. gamon одговори на темата neoTV и интернет од Neotel.

  ресетераш пред да играш и 12 часа си мирен, кај мене се ресетира во 16 и во 4 така да не ми смета никогаш во гејмање. Сам си одбираш...

  12 Февруари 2020 во 20:30
 6. gamon одговори на темата Mi - паметни телефони (Xiaomi) генерална дискусија.

  апсолутно, брендовите со официјални дистрибутери имаат еден сервис кој ги поправа сите уреди, од кај сакаш купи асус лаптоп ќе го...

  10 Февруари 2020
 7. gamon Прикачи датотека во темата Mi - паметни телефони (Xiaomi) генерална дискусија.

  [ATTACH] Не ви е некако ептен фејкерски постов? Hi Communications

  upload_2020-2-10_14-58-49.png 10 Февруари 2020