• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Неодамнешна содржина од Gamer112

 1. G

  Спојување две слики

  Не е тоа детето на сликата бее :D ај некој нека ми ја направи или нека ми каже постапките ве молам
 2. G

  Спојување две слики

  Некој да ми направи една услуга и да ја стави оваа слика: (главата од дечкото со црн дуксер) да ја вклопи овде: место главата на овој со наочари и се тоа да биде онака, вклопено...немора да изгледа како стварно зашто не е тоа ни поентата, али бар да биде приближно добро склопено да не се...
На врв Дно