• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Gamer

Прекар
Gamer
Професија
Gaming
Омилен цитат
BUFU - Buy us fuck you !
Музика
Gaming music
Видео
http://www.youtube.com/watch?v=oKC9SAF4JAc
Програмски јазици
Nikoj
Најчесто користени апликации
Igri
Омилен спорт
Krsenje na stolce

Следи

Трофеи

  1. 5

    Прва порака

    Напишете порака некаде на сајтот за да го добиете овој трофеј.
На врв Дно