1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј
gamer-eddie
Последна активност:
25 Јуни 2020
Зачленет:
22 Април 2007
Мислења:
982
Допаѓања:
1,618
Поени од трофеи:
375
Пол:
Машко
Локација:
Skopje
Занимање:
profesionalen ebi-veter

Сподели

gamer-eddie

Practice makes perfect, Машко, од Skopje

gamer-eddie последен пат беше виден (како):
25 Јуни 2020
  1. На профилот на gamer-eddie сеуште нема пораки.
 • Вчитување...
 • Вчитување...
 • Вчитување...
 • За

  Пол:
  Машко
  Локација:
  Skopje
  Занимање:
  profesionalen ebi-veter
  Processor & Cooler:
  CPU i7 4790К Deep Cool Captain 360EX
  Storage:
  Bunch Of Disks
  PSU:
  Cooler Master Vanguard 850W
  RAM:
  32GB Kingston Beast 2400mhz
  VGA:
  OnBoard madafakaz :) & понекад GTX 980Ti Matrix
  Case:
  Corsair 780T
  Mouse:
  R.A.T. 7
  Audio:
  Logitech G330
  Monitor:
  BENQ GW2760
  Keyboard:
  Asus Cerberus
  Motherboard:
  Asus Maximus 7 Formula
  OS:
  Windows 7 Ultimate 64bit & гомноно 10-ка
  Музика:
  samo dobra
  Видео:
  youjizz :)
  Програмски јазици:
  angliski so error-i
  Најчесто користени апликации:
  power button
  Омилен спорт:
  spienje
  Интереси:
  sve