1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
Galemk
Последна активност:
15 Септември 2019 во 19:38
Зачленет:
24 Март 2016
Мислења:
47
Допаѓања:
36
Поени од трофеи:
40
Пол:
Машко
Роденден:
2 ноември 1995 (Возраст: 23)
Локација:
Tetovo

Сподели

Galemk

Intern, Машко, 23, од Tetovo

Galemk последен пат беше виден (како):
15 Септември 2019 во 19:38