1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
gagmkd
Последна активност:
14 Март 2019
Зачленет:
6 Септември 2015
Мислења:
25
Допаѓања:
19
Поени од трофеи:
20
Пол:
Машко

Сподели

gagmkd

Intern, Машко

gagmkd последен пат беше виден (како):
14 Март 2019