1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
Gafur
Последна активност:
9 Август 2019
Зачленет:
7 Септември 2014
Мислења:
2
Допаѓања:
1
Поени од трофеи:
30

Ги следи 1

Пол:
Машко
Роденден:
23 Декември 1995 (Возраст: 23)

Сподели

Gafur

Intern, Машко, 23

Gafur последен пат беше виден (како):
9 Август 2019