1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
Gac80
Последна активност:
6 Јануари 2013
Зачленет:
4 Јануари 2013
Мислења:
3
Допаѓања:
0
Поени од трофеи:
15
Пол:
Машко
Роденден:
1 Април 1980 (Возраст: 40)

Сподели

Gac80

Intern, Машко, 40

Gac80 последен пат беше виден (како):
6 Јануари 2013