1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
G.g.a
Последна активност:
8 Март 2020
Зачленет:
1 Април 2013
Мислења:
58
Допаѓања:
28
Поени од трофеи:
80
Пол:
Машко
Локација:
Скопје

Сподели

G.g.a

Intern, Машко, од Скопје

G.g.a последен пат беше виден (како):
8 Март 2020