1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
Full_HD
Последна активност:
27 Април 2014
Зачленет:
5 Јануари 2011
Мислења:
1
Допаѓања:
0
Поени од трофеи:
167

Следачи 1

Роденден:
7 Февруари 1987 (Возраст: 32)

Сподели

Full_HD

Intern, 32

Full_HD последен пат беше виден (како):
27 Април 2014