1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
FrOz3n
Последна активност:
26 Декември 2019
Зачленет:
12 Јуни 2014
Мислења:
0
Допаѓања:
0
Поени од трофеи:
60
Пол:
Машко
Роденден:
27 Март 1995 (Возраст: 25)

Сподели

FrOz3n

Intern, Машко, 25

FrOz3n последен пат беше виден (како):
26 Декември 2019