1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
FreezQ
Последна активност:
1 Јули 2019
Зачленет:
20 Септември 2009
Мислења:
0
Допаѓања:
0
Поени од трофеи:
50

Ги следи 1

Роденден:
15 Март 1991 (Возраст: 28)
Веб-страна:

Сподели

FreezQ

Intern, 28

FreezQ последен пат беше виден (како):
1 Јули 2019