1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Членови кои FreakyDroid ги следи

 1. Astro

  Guru, Машко
  Мислења:
  6,163
  Допаѓања:
  8,548
  Поени од трофеи:
  2,207
 2. darecarcemb

  Intern, 28
  Мислења:
  236
  Допаѓања:
  21
  Поени од трофеи:
  20
 3. waRp_

  Intern, 32
  Мислења:
  17
  Допаѓања:
  0
  Поени од трофеи:
  0