• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
Freaker
Реакции
8
Решенија
0

Пораки на профилот Нова активност Теми и мислења Неодамна напишани решенија За

  • decki sakav samo da prasam dali nekoj igra na official site??? i ako igrate ke moze li da mi kazete na koj server ste?? igram veke 1 i pol godina ama seuste nemam najdeno nikoj od makedonija....
  • Вчитување…
  • Вчитување…
  • Вчитување…
  • Вчитување…
На врв Дно