• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
F
Реакции
0
Решенија
0

Пораки на профилот Нова активност Теми и мислења Неодамна напишани решенија За

 • Prodavam:
  Intel (R) core 2 duo 2.4 Ghz 1333 FSB
  P35-T A
  ram 4 GB DDR3 1066 Mnz
  Exceltor 160 Gb
  Nvidia 8600 GT 512 MB DDR3
  Pioneer DVD-RW
  2 Bigabit lan
  monitor Samsung Syncmaster 920 nw 1440X900
  da vidam realna cena koj ke dade??
 • Вчитување…
 • Вчитување…
 • Вчитување…
 • Вчитување…
На врв Дно