1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
Forumko
Последна активност:
28 Јули 2011
Зачленет:
14 oктомври 2008
Мислења:
351
Допаѓања:
3
Поени од трофеи:
0
Роденден:
2 Февруари 1995 (Возраст: 24)

Сподели

Forumko

Intern, 24

Forumko последен пат беше виден (како):
28 Јули 2011