1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
Fmfob
Последна активност:
15 ноември 2012
Зачленет:
3 Јануари 2011
Мислења:
6
Допаѓања:
1
Поени од трофеи:
10
Роденден:
29 Јануари 1998 (Возраст: 22)

Сподели

Fmfob

Intern, 22

Fmfob последен пат беше виден (како):
15 ноември 2012