• Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

Неодамнешна содржина од .Fly.

 1. .Fly.

  Youtube - Исплата на пари

  Јас веќе пратив за да зимам пари преку банка е сега доколку си запознаен да ми кажеш, ја скенирам мојата лична карта и ја атачирав ги пишав тие кодовите што ми ги дадоа од банка и пратив апликацијата е сега веќе тоа за пин се изгуби и го нема, сега ми даде друга форма тоа е за парите преку банка...
 2. .Fly.

  Asus G56jr za Gaming i Programming ili druga mashina ?

  Јас овој лаптоп денеска го разгледедував во SETEC во гтц и како што ми кажаа бил навистина јак лаптоп е сега искрено јас размислував да го земам но според мене за истите пари би земал куќиште далеку подобро во перфоманси така да јас те советувам да земеш куќиште бидејќи сепак повеќе добиваш на...
 3. .Fly.

  Youtube - Исплата на пари

  Имам еден проблем со кој долго време се мачам да го решам, се надевам овде ќе наидам на добри луѓе кои ќе ми помогнат или пак ќе ми дадат некој совет. Најпрво да се извинам доколку веќе постои ваква тема, доколку постои ќе ги замолам модераторите да ја остават темава барем 1-2 дена...
На врв Дно