1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
Flash
Последна активност:
13 Мај 2010
Зачленет:
22 Декември 2008
Мислења:
140
Допаѓања:
1
Поени од трофеи:
0

Сподели