1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
flAmingw0rm
Последна активност:
26 Април 2012
Зачленет:
25 Декември 2010
Мислења:
48
Допаѓања:
9
Поени од трофеи:
10

Сподели

flAmingw0rm

Intern

flAmingw0rm последен пат беше виден (како):
26 Април 2012