1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
fixator
Последна активност:
28 Август 2012
Зачленет:
20 Март 2012
Мислења:
4
Допаѓања:
0
Поени од трофеи:
5
Пол:
Машко
Роденден:
17 Јули 1988 (Возраст: 31)

Сподели

fixator

Intern, Машко, 31

fixator последен пат беше виден (како):
28 Август 2012