1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

fis1976's Recent Activity

 1. fis1976 одговори на темата Електронски цигари втор дел.

  ^ Да (лошо се изравив во претходниот пост), сакав да земам 2 пакетчиња и 2 ароми и да ги проследам на двајца пријатели.

  24 Септември 2019 во 09:24
 2. fis1976 одговори на темата Електронски цигари втор дел.

  Добро е што на некои им оди, јас баш немам среќа со последниве порачки, две од две ќорак. Прво нарачав Brunhilde MTL RTA од Али и на...

  23 Септември 2019 во 21:13
 3. На fis1976 му/ѝ се допаѓа мислењето на Metuzalem во темата (ecig) Настани, вести, занимливости.

  Индија ги забрани... :( Привремено, но нема да биде проблем за 6 месеци да изгласаат трајно. Аргументите се тенки: „не се знае што има...

  23 Септември 2019 во 18:28
 4. На fis1976 му/ѝ се допаѓа мислењето на Sharlovski во темата Електронски цигари втор дел.

  Јасен си ама не си во право дека Инокин не навел со која јачина да се полни, убаво си пишува "only charge with 5V/1A". Од многу Ендури,...

  17 Септември 2019
 5. fis1976 одговори на темата Електронски цигари втор дел.

  Стигна XS Centrepin-от за Kayfun Lite 2019 (оригинал е, Кинезите сеуште не направија клон и кој знае дали ќе направат), колега беше до...

  17 Септември 2019