1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
finger.k4
Последна активност:
13 ноември 2018
Зачленет:
9 Април 2007
Мислења:
228
Допаѓања:
3
Поени од трофеи:
180

Следачи 1

Роденден:
28 Август 1987 (Возраст: 32)
Веб-страна:

Сподели

finger.k4

Intern, 32

finger.k4 последен пат беше виден (како):
13 ноември 2018