1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
Фиљан Фиљановски
Последна активност:
26 Септември 2019
Зачленет:
5 ноември 2014
Мислења:
2
Допаѓања:
0
Поени од трофеи:
5
Пол:
Машко
Роденден:
6 Јануари 1987 (Возраст: 32)

Сподели

Фиљан Фиљановски

Intern, Машко, 32

Фиљан Фиљановски последен пат беше виден (како):
26 Септември 2019