• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Неодамнешна содржина од filipsam

 1. F

  Мислење за TCL TV

  http://set.com.mk/index.php?route=product/product&filter_name=thomson&product_id=67380 Ja vakov Thomson si zemav i plus ima i DVB-C i plus Smartot si e mnogu pobrz od Quart ;-)
 2. F

  Мислење за TCL TV

  Ok a sea po televizori koj e najdobar 1. TC-L40E5503FS 2. PHILIPS 40PFH4509/88 3. GRUNDIG 40VLE630BH Zatoa so baram Smart TV so ne e tolku skap (do 24k denari)
 3. F

  Мислење за TCL TV

  A da ve prasam koj e podobar TCL ili GRUNDIG ????
 4. F

  Мислење за TCL TV

  en.wikipedia.org/wiki/TCL_Corporation Duri i Wikipedia vika a ako bila vo 2010 3ta najdobra sega moze ne e treta ama e na pr 5ta ili 4ta !!!! ;-) :-P
 5. F

  Мислење за TCL TV

  Планирам да го купам телевизорот TCL-L40E5503FS Link: set.com.mk/TCL-L40E5503FS-40102cm-SMART-TV266759?keyword=tcl Да ве прашам, дали е добар ????? Затоа што викаат дека е една од најдобрите ТВ марки?!?!
 6. F

  Мислења за Quart телевизор

  Еве ви од сајтот на Quart STYLE. TECHNOLOGY. DESIGN. PRICE. QUART Electronics delivers products specially LCD TV’s and audio/video products to satisfy a numerous of customer requirements, from home entertainment to business needs, making us one of regional leading providers of LCD TV solutions...
На врв Дно