1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
filippipi
Последна активност:
4 Декември 2013
Зачленет:
3 Јануари 2010
Мислења:
1
Допаѓања:
0
Поени од трофеи:
5

Ги следи 1

Роденден:
4 Март 1990 (Возраст: 29)

Сподели

filippipi

Intern, 29

filippipi последен пат беше виден (како):
4 Декември 2013