1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
filipbutel
Последна активност:
26 Јуни 2010
Зачленет:
15 Декември 2008
Мислења:
53
Допаѓања:
0
Поени од трофеи:
0

Ги следи 1

Роденден:
18 Август 1989 (Возраст: 30)

Сподели

filipbutel

Intern, 30

filipbutel последен пат беше виден (како):
26 Јуни 2010