1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Членови кои Filip988 ги следи

 1. ivan1500

  Practice makes perfect, Машко
  Мислења:
  436
  Допаѓања:
  1,256
  Поени од трофеи:
  315
 2. viksa86

  On your way to fame, Машко
  Мислења:
  889
  Допаѓања:
  843
  Поени од трофеи:
  492
 3. xenon

  Guru, Машко, 37, од Erga Gomnes
  Мислења:
  3,821
  Допаѓања:
  9,536
  Поени од трофеи:
  1,707